FC Mukařov




Rozlosování zápasů a výsledky r. 2019/2020, Okresní přebor
1. kolo: So 24.08.2019 - Ne 25.08.2019
FK Zdětín - Jizeran Doubrava 2:1  
Sokol Kněžmost - Sokol Řepov 2:5  
Dolnobousovský SK B - FC Mukařov 3:0 Článek →
Slavoj Krop.Vrutice - Sokol Březno 2:6  
Meteor Kost.Hlavno - SK Benátky B 1:2  
Akuma Ml.Boleslav - SK Bělá p.B. 2:2  
Sokol Kosořice - FK Krnsko 3:4  
2. kolo: So 31.08.2019 - Ne 01.09.2019
Jizeran Doubrava - FK Krnsko 2:2  
SK Bělá p.B. - Sokol Kosořice 2:0  
SK Benátky B - Akuma Ml.Boleslav 1:2  
Sokol Březno - Meteor Kost.Hlavno 4:2  
FC Mukařov - Slavoj Krop.Vrutice 6:10 Článek →
Sokol Řepov - Dolnobousovský SK B 2:2  
FK Zdětín - Sokol Kněžmost 2:0  
3. kolo: So 07.09.2019 - Ne 08.09.2019
Sokol Kněžmost - Jizeran Doubrava 3:1  
Dolnobousovský SK B - FK Zdětín 3:3  
Slavoj Krop.Vrutice - Sokol Řepov 3:1  
Meteor Kost.Hlavno - FC Mukařov 3:2 Článek →
Akuma Ml.Boleslav - Sokol Březno 1:0  
Sokol Kosořice - SK Benátky B 2:3  
FK Krnsko - SK Bělá p.B. 1:5  
4. kolo: So 14.09.2019 - Ne 15.09.2019
Jizeran Doubrava - SK Bělá p.B. 2:3  
SK Benátky B - FK Krnsko 1:3  
Sokol Březno - Sokol Kosořice 3:1  
FC Mukařov - Akuma Ml.Boleslav 4:1 Článek →
Sokol Řepov - Meteor Kost.Hlavno 6:3  
FK Zdětín - Slavoj Krop.Vrutice 3:2  
Sokol Kněžmost - Dolnobousovský SK B 4:0  
5. kolo: So 21.09.2019 - Ne 22.09.2019
Dolnobousovský SK B - Jizeran Doubrava 1:3  
Slavoj Krop.Vrutice - Sokol Kněžmost 1:1  
Meteor Kost.Hlavno - FK Zdětín 1:1  
Akuma Ml.Boleslav - Sokol Řepov 1:0  
Sokol Kosořice - FC Mukařov 3:1 Článek →
FK Krnsko - Sokol Březno 0:5  
SK Bělá p.B. - SK Benátky B 2:2  
6. kolo: So 28.09.2019 - Ne 29.09.2019
Jizeran Doubrava - SK Benátky B 1:3  
Sokol Březno - SK Bělá p.B. 5:0  
FC Mukařov - FK Krnsko 1:4 Článek →
Sokol Řepov - Sokol Kosořice 3:2  
FK Zdětín - Akuma Ml.Boleslav 0:1  
Sokol Kněžmost - Meteor Kost.Hlavno 3:1  
Dolnobousovský SK B - Slavoj Krop.Vrutice 2:2  
7. kolo: So 05.10.2019 - Ne 06.10.2019
Slavoj Krop.Vrutice - Jizeran Doubrava 6:2  
Meteor Kost.Hlavno - Dolnobousovský SK B 3:1  
Akuma Ml.Boleslav - Sokol Kněžmost 1:2  
Sokol Kosořice - FK Zdětín 1:1  
FK Krnsko - Sokol Řepov 3:6  
SK Bělá p.B. - FC Mukařov 1:0 Článek →
SK Benátky B - Sokol Březno 1:2  
8. kolo: So 12.10.2019 - Ne 13.10.2019
Jizeran Doubrava - Sokol Březno 3:2  
FC Mukařov - SK Benátky B 2:8 Článek →
Sokol Řepov - SK Bělá p.B. 6:2  
FK Zdětín - FK Krnsko 1:3  
Sokol Kněžmost - Sokol Kosořice 2:2  
Dolnobousovský SK B - Akuma Ml.Boleslav 2:1  
Slavoj Krop.Vrutice - Meteor Kost.Hlavno 3:3  
9. kolo: So 19.10.2019 - Ne 20.10.2019
Meteor Kost.Hlavno - Jizeran Doubrava 2:3  
Akuma Ml.Boleslav - Slavoj Krop.Vrutice 5:1  
Sokol Kosořice - Dolnobousovský SK B 3:0  
FK Krnsko - Sokol Kněžmost 2:3  
SK Bělá p.B. - FK Zdětín 0:0  
SK Benátky B - Sokol Řepov 0:4  
Sokol Březno - FC Mukařov 1:1 Článek →
10. kolo: So 26.10.2019 - Ne 27.10.2019
Jizeran Doubrava - FC Mukařov 5:2 Článek →
Sokol Řepov - Sokol Březno 2:1  
FK Zdětín - SK Benátky B 3:2  
Sokol Kněžmost - SK Bělá p.B. 4:1  
Dolnobousovský SK B - FK Krnsko 2:1  
Slavoj Krop.Vrutice - Sokol Kosořice 4:4  
Meteor Kost.Hlavno - Akuma Ml.Boleslav 1:2  
11. kolo: So 02.11.2019 - Ne 03.11.2019
Akuma Ml.Boleslav - Jizeran Doubrava 1:1  
Sokol Kosořice - Meteor Kost.Hlavno 2:1  
FK Krnsko - Slavoj Krop.Vrutice 5:1  
SK Bělá p.B. - Dolnobousovský SK B 4:1  
SK Benátky B - Sokol Kněžmost 3:0  
Sokol Březno - FK Zdětín 3:1  
FC Mukařov - Sokol Řepov 1:9 Článek →
12. kolo: So 09.11.2019 - Ne 10.11.2019
Jizeran Doubrava - Sokol Řepov 4:2  
FK Zdětín - FC Mukařov 3:3 Článek →
Sokol Kněžmost - Sokol Březno 2:1  
Dolnobousovský SK B - SK Benátky B 0:1  
Slavoj Krop.Vrutice - SK Bělá p.B. 5:7  
Meteor Kost.Hlavno - FK Krnsko 5:2  
Akuma Ml.Boleslav - Sokol Kosořice 1:7  
13. kolo: So 16.11.2019 - Ne 17.11.2019
Sokol Kosořice - Jizeran Doubrava 2:3  
FK Krnsko - Akuma Ml.Boleslav 2:1  
SK Bělá p.B. - Meteor Kost.Hlavno 6:3  
SK Benátky B - Slavoj Krop.Vrutice 1:4  
Sokol Březno - Dolnobousovský SK B 5:4  
FC Mukařov - Sokol Kněžmost 1:3 Článek →
Sokol Řepov - FK Zdětín 2:3  
14. kolo: So 21.03.2020 - Ne 22.03.2020
Jizeran Doubrava - FK Zdětín So 15:00  
Sokol Řepov - Sokol Kněžmost So 15:00  
FC Mukařov - Dolnobousovský SK B Ne 15:00
Sokol Březno - Slavoj Krop.Vrutice Ne 15:00  
SK Benátky B - Meteor Kost.Hlavno Ne 15:00  
SK Bělá p.B. - Akuma Ml.Boleslav So 15:00  
FK Krnsko - Sokol Kosořice So 10:30  
15. kolo: So 28.03.2020 - Ne 29.03.2020
FK Krnsko - Jizeran Doubrava So 10:30  
Sokol Kosořice - SK Bělá p.B. So 15:00  
Akuma Ml.Boleslav - SK Benátky B So 15:00  
Meteor Kost.Hlavno - Sokol Březno So 15:00  
Slavoj Krop.Vrutice - FC Mukařov So 15:00
Dolnobousovský SK B - Sokol Řepov Ne 15:00  
Sokol Kněžmost - FK Zdětín So 15:00  
16. kolo: So 04.04.2020 - Ne 05.04.2020
Jizeran Doubrava - Sokol Kněžmost So 16:30  
FK Zdětín - Dolnobousovský SK B So 16:30  
Sokol Řepov - Slavoj Krop.Vrutice So 16:30  
FC Mukařov - Meteor Kost.Hlavno Ne 15:00
Sokol Březno - Akuma Ml.Boleslav Ne 15:00  
SK Benátky B - Sokol Kosořice Ne 16:30  
SK Bělá p.B. - FK Krnsko So 16:30  
17. kolo: So 11.04.2020 - Ne 12.04.2020
SK Bělá p.B. - Jizeran Doubrava So 16:30  
FK Krnsko - SK Benátky B So 10:30  
Sokol Kosořice - Sokol Březno So 16:30  
Akuma Ml.Boleslav - FC Mukařov So 16:30
Meteor Kost.Hlavno - Sokol Řepov So 16:30  
Slavoj Krop.Vrutice - FK Zdětín So 16:30  
Dolnobousovský SK B - Sokol Kněžmost Ne 16:30  
18. kolo: So 18.04.2020 - Ne 19.04.2020
Jizeran Doubrava - Dolnobousovský SK B So 17:00  
Sokol Kněžmost - Slavoj Krop.Vrutice So 17:00  
FK Zdětín - Meteor Kost.Hlavno So 17:00  
Sokol Řepov - Akuma Ml.Boleslav So 17:00  
FC Mukařov - Sokol Kosořice Ne 15:00
Sokol Březno - FK Krnsko Ne 15:00  
SK Benátky B - SK Bělá p.B. Ne 17:00  
19. kolo: So 25.04.2020 - Ne 26.04.2020
SK Benátky B - Jizeran Doubrava Ne 17:00  
SK Bělá p.B. - Sokol Březno So 17:00  
FK Krnsko - FC Mukařov So 10:30
Sokol Kosořice - Sokol Řepov So 17:00  
Akuma Ml.Boleslav - FK Zdětín So 17:00  
Meteor Kost.Hlavno - Sokol Kněžmost So 17:00  
Slavoj Krop.Vrutice - Dolnobousovský SK B So 17:00  
20. kolo: So 02.05.2020 - Ne 03.05.2020
Jizeran Doubrava - Slavoj Krop.Vrutice So 17:00  
Dolnobousovský SK B - Meteor Kost.Hlavno Ne 17:00  
Sokol Kněžmost - Akuma Ml.Boleslav So 17:00  
FK Zdětín - Sokol Kosořice So 17:00  
Sokol Řepov - FK Krnsko So 17:00  
FC Mukařov - SK Bělá p.B. Ne 15:00
Sokol Březno - SK Benátky B Ne 15:00  
21. kolo: So 09.05.2020 - Ne 10.05.2020
Sokol Březno - Jizeran Doubrava Ne 15:00  
SK Benátky B - FC Mukařov Ne 17:00
SK Bělá p.B. - Sokol Řepov So 17:00  
FK Krnsko - FK Zdětín So 10:30  
Sokol Kosořice - Sokol Kněžmost So 17:00  
Akuma Ml.Boleslav - Dolnobousovský SK B So 17:00  
Meteor Kost.Hlavno - Slavoj Krop.Vrutice So 17:00  
22. kolo: So 16.05.2020 - Ne 17.05.2020
Jizeran Doubrava - Meteor Kost.Hlavno So 17:00  
Slavoj Krop.Vrutice - Akuma Ml.Boleslav So 17:00  
Dolnobousovský SK B - Sokol Kosořice Ne 17:00  
Sokol Kněžmost - FK Krnsko So 17:00  
FK Zdětín - SK Bělá p.B. So 17:00  
Sokol Řepov - SK Benátky B So 17:00  
FC Mukařov - Sokol Březno Ne 15:00
23. kolo: So 23.05.2020 - Ne 24.05.2020
FC Mukařov - Jizeran Doubrava Ne 15:00
Sokol Březno - Sokol Řepov Ne 15:00  
SK Benátky B - FK Zdětín Ne 17:00  
SK Bělá p.B. - Sokol Kněžmost So 17:00  
FK Krnsko - Dolnobousovský SK B So 10:30  
Sokol Kosořice - Slavoj Krop.Vrutice So 17:00  
Akuma Ml.Boleslav - Meteor Kost.Hlavno So 17:00  
24. kolo: So 30.05.2020 - Ne 31.05.2020
Jizeran Doubrava - Akuma Ml.Boleslav So 17:00  
Meteor Kost.Hlavno - Sokol Kosořice So 17:00  
Slavoj Krop.Vrutice - FK Krnsko So 17:00  
Dolnobousovský SK B - SK Bělá p.B. Ne 17:00  
Sokol Kněžmost - SK Benátky B So 17:00  
FK Zdětín - Sokol Březno So 17:00  
Sokol Řepov - FC Mukařov So 17:00
25. kolo: So 06.06.2020 - Ne 07.06.2020
Sokol Řepov - Jizeran Doubrava So 17:00  
FC Mukařov - FK Zdětín Ne 15:00
Sokol Březno - Sokol Kněžmost Ne 15:00  
SK Benátky B - Dolnobousovský SK B Ne 17:00  
SK Bělá p.B. - Slavoj Krop.Vrutice So 17:00  
FK Krnsko - Meteor Kost.Hlavno So 10:30  
Sokol Kosořice - Akuma Ml.Boleslav So 17:00  
26. kolo: So 13.06.2020 - Ne 14.06.2020
Jizeran Doubrava - Sokol Kosořice So 17:00  
Akuma Ml.Boleslav - FK Krnsko So 17:00  
Meteor Kost.Hlavno - SK Bělá p.B. So 17:00  
Slavoj Krop.Vrutice - SK Benátky B So 17:00  
Dolnobousovský SK B - Sokol Březno Ne 17:00  
Sokol Kněžmost - FC Mukařov So 17:00
FK Zdětín - Sokol Řepov So 17:00