FC Mukařov




Rozlosování zápasů a výsledky r. 2020/2021, Okresní přebor
1. kolo: So 22.08.2020 - Ne 23.08.2020
FK Zdětín - Jizeran Doubrava So 17:00  
FK Krnsko - Sokol Řepov So 10:30  
Slavoj Krop.Vrutice - FC Mukařov So 17:00
SK Benátky B - Sokol Březno Ne 17:00  
Dolnobousovský SK B - Meteor Kost.Hlavno Ne 17:00  
Akuma Ml.Boleslav - SK Bělá p.B. So 17:00  
Sokol Kosořice - Sokol Kněžmost So 17:00  
2. kolo: So 29.08.2020 - Ne 30.08.2020
Jizeran Doubrava - Sokol Kněžmost So 17:00  
SK Bělá p.B. - Sokol Kosořice So 17:00  
Meteor Kost.Hlavno - Akuma Ml.Boleslav So 17:00  
Sokol Březno - Dolnobousovský SK B So 15:00  
FC Mukařov - SK Benátky B Ne 15:00
Sokol Řepov - Slavoj Krop.Vrutice So 17:00  
FK Zdětín - FK Krnsko So 17:00  
3. kolo: So 05.09.2020 - Ne 06.09.2020
FK Krnsko - Jizeran Doubrava So 10:30  
Slavoj Krop.Vrutice - FK Zdětín So 17:00  
SK Benátky B - Sokol Řepov Ne 17:00  
Dolnobousovský SK B - FC Mukařov Ne 17:00
Akuma Ml.Boleslav - Sokol Březno So 17:00  
Sokol Kosořice - Meteor Kost.Hlavno So 17:00  
Sokol Kněžmost - SK Bělá p.B. So 17:00  
4. kolo: So 12.09.2020 - Ne 13.09.2020
Jizeran Doubrava - SK Bělá p.B. So 17:00  
Meteor Kost.Hlavno - Sokol Kněžmost So 17:00  
Sokol Březno - Sokol Kosořice So 15:00  
FC Mukařov - Akuma Ml.Boleslav Ne 15:00
Sokol Řepov - Dolnobousovský SK B So 17:00  
FK Zdětín - SK Benátky B So 17:00  
FK Krnsko - Slavoj Krop.Vrutice So 10:30  
5. kolo: So 19.09.2020 - Ne 20.09.2020
Slavoj Krop.Vrutice - Jizeran Doubrava So 16:30  
SK Benátky B - FK Krnsko Ne 16:30  
Dolnobousovský SK B - FK Zdětín Ne 16:30  
Akuma Ml.Boleslav - Sokol Řepov So 16:30  
Sokol Kosořice - FC Mukařov So 16:30
Sokol Kněžmost - Sokol Březno So 16:30  
SK Bělá p.B. - Meteor Kost.Hlavno So 16:30  
6. kolo: So 26.09.2020 - Ne 27.09.2020
Jizeran Doubrava - Meteor Kost.Hlavno So 16:30  
Sokol Březno - SK Bělá p.B. So 15:00  
FC Mukařov - Sokol Kněžmost Ne 15:00
Sokol Řepov - Sokol Kosořice So 16:30  
FK Zdětín - Akuma Ml.Boleslav So 16:30  
FK Krnsko - Dolnobousovský SK B So 10:30  
Slavoj Krop.Vrutice - SK Benátky B So 16:30  
7. kolo: So 03.10.2020 - Ne 04.10.2020
SK Benátky B - Jizeran Doubrava Ne 16:00  
Dolnobousovský SK B - Slavoj Krop.Vrutice Ne 16:00  
Akuma Ml.Boleslav - FK Krnsko So 16:00  
Sokol Kosořice - FK Zdětín So 16:00  
Sokol Kněžmost - Sokol Řepov So 16:00  
SK Bělá p.B. - FC Mukařov So 16:00
Meteor Kost.Hlavno - Sokol Březno So 16:00  
8. kolo: So 10.10.2020 - Ne 11.10.2020
Jizeran Doubrava - Sokol Březno So 16:00  
FC Mukařov - Meteor Kost.Hlavno Ne 15:00
Sokol Řepov - SK Bělá p.B. So 16:00  
FK Zdětín - Sokol Kněžmost So 16:00  
FK Krnsko - Sokol Kosořice So 10:30  
Slavoj Krop.Vrutice - Akuma Ml.Boleslav So 16:00  
SK Benátky B - Dolnobousovský SK B Ne 16:00  
9. kolo: So 17.10.2020 - Ne 18.10.2020
Dolnobousovský SK B - Jizeran Doubrava Ne 15:30  
Akuma Ml.Boleslav - SK Benátky B So 15:30  
Sokol Kosořice - Slavoj Krop.Vrutice So 15:30  
Sokol Kněžmost - FK Krnsko So 15:30  
SK Bělá p.B. - FK Zdětín So 15:30  
Meteor Kost.Hlavno - Sokol Řepov So 15:30  
Sokol Březno - FC Mukařov So 15:00
10. kolo: So 24.10.2020 - Ne 25.10.2020
Jizeran Doubrava - FC Mukařov So 14:30
Sokol Řepov - Sokol Březno So 14:30  
FK Zdětín - Meteor Kost.Hlavno So 14:30  
FK Krnsko - SK Bělá p.B. So 10:30  
Slavoj Krop.Vrutice - Sokol Kněžmost So 14:30  
SK Benátky B - Sokol Kosořice Ne 14:30  
Dolnobousovský SK B - Akuma Ml.Boleslav Ne 14:30  
11. kolo: So 31.10.2020 - Ne 01.11.2020
Akuma Ml.Boleslav - Jizeran Doubrava So 14:00  
Sokol Kosořice - Dolnobousovský SK B So 14:00  
Sokol Kněžmost - SK Benátky B So 14:00  
SK Bělá p.B. - Slavoj Krop.Vrutice So 14:00  
Meteor Kost.Hlavno - FK Krnsko So 14:00  
Sokol Březno - FK Zdětín So 14:00  
FC Mukařov - Sokol Řepov Ne 14:00
12. kolo: So 07.11.2020 - Ne 08.11.2020
Jizeran Doubrava - Sokol Řepov So 14:00  
FK Zdětín - FC Mukařov So 14:00
FK Krnsko - Sokol Březno So 10:30  
Slavoj Krop.Vrutice - Meteor Kost.Hlavno So 14:00  
SK Benátky B - SK Bělá p.B. Ne 14:00  
Dolnobousovský SK B - Sokol Kněžmost Ne 14:00  
Akuma Ml.Boleslav - Sokol Kosořice So 14:00  
13. kolo: So 14.11.2020 - Ne 15.11.2020
Sokol Kosořice - Jizeran Doubrava So 14:00  
Sokol Kněžmost - Akuma Ml.Boleslav So 14:00  
SK Bělá p.B. - Dolnobousovský SK B So 14:00  
Meteor Kost.Hlavno - SK Benátky B So 14:00  
Sokol Březno - Slavoj Krop.Vrutice So 14:00  
FC Mukařov - FK Krnsko Ne 14:00
Sokol Řepov - FK Zdětín So 14:00